Sultanbeyli Kitap Fuarı

kitap_fuari

Sultanbeyli Belediyesi’nin ‘15 Temmuz Destanı’ temasıyla ikincisini düzenlediği ve bu yıl birincisine göre önemli ölçüde büyütülerek hayata geçirilen 2. Sultanbeyli Kitap Fuarı, 1–9 Ekim 2016 tarihleri arasında kapılarını tüm kitapseverlere açıyor.

Sultanbeyli kent meydanında düzenlenen 2. Sultanbeyli Kitap Fuarı’na, geniş okuyucu kitlesine sahip Profil Kitap, Alfa Yayın Grubu, Doğan Kitap, Dergah Yayınları, İz Yayıncılık, Nesil Yayınları, Şule Yayınları, İş Bankası Kültür Yayınları, Büyük Doğu Yayınları, Kaknüs Yayınları, Beyan Yayınları, Yeditepe Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Ötüken Neşriyat, İnsan Yayınları, Epsilon, Erkam Yayınları, Destek Yayınları, Ephesus Yayınları, Can Yayınları, Nar Yayınları, Semerkand gibi 70 önemli yayınevi katılıyor.

100’e yakın söyleşi ve imza etkinliklerinin gerçekleştirileceği fuar, İstanbul Anadolu yakasındaki kitapseverlerin ve öğrencilerin heyecanla beklediği yazar okur buluşmalarına da ev sahipliği yapacak. Geniş kitleler tarafından beğeniyle okunan 100’ye yakın yazar fuar süresince okuyucularıyla buluşacak. Onur Yazarları olarak İskender Pala ve Erhan Afyoncu’nun davet edildiği fuarda Kahraman Tazeoğlu, Muhsin Kızılkaya, İhsan Süreyya Sırma, Yasin Aktay, İsmail Kılıçarslan, Hikmet Anıl Öztekin, Fadime Özkan, Mehmet Çelik, Güray Süngü, Fatma Barbarosoğlu, Sinan Yağmur, İrfan Gürkan Çelebi gibi önemli yazarlar okuyucularıyla söyleşecek ve kitaplarını imzalayacaklar.

1 Ekim cumartesi günü saat 11.00’de açılacak olan 2. Sultanbeyli Kitap Fuarı’nın organizasyonu, birçok önemli kitap fuarında imzası bulunan İlke Ajans tarafından yürütülüyor. Basın Yayın Birliği’nin desteklediği 2. Sultanbeyli Kitap Fuarı 9 Ekim pazar gününe kadar 10.00 – 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Kaynak : http://www.sultanbeylikitapfuari.com/

Sultanbeyli Kitap Fuarı sitemize 29 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş ve 494 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Haber Resim Galerisi

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :