Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 27 Şubat 2018

Otobandan Metrobüse Ulaşım Sağlayacak 18 Hattı, Seferlerine Başladı

Sultanbeyli ulaşım ağını genişletiyor. Sultanbeyli Belediyesi’nin girişimleriyle ilçeye İETT tarafından yeni bir hat daha kazandırıldı.
.
Sultanbeyli ulaşım sorunlarını geride bırakıyor. Son dönemde İETT ile yapılan görüşmelerle Sultanbeyli’ye çok sayıda hat ve otobüs kazandırıldı. Kadıköy-Kartal – Tavşantepe Metro’su ve Metrobüs’e entegre olan 18 hattı seferlerine yarın başlıyor.
.
Sultanbeyli peronlardan kalkacak olan araç, Petrol Yolu Caddesi üzerinden otobana girecek ve Uzunçayır Metrobüs, Harem güzergâhında çalışacak. 18 numaralı hattın işletme hızının artırılabilmesi açısından Petrol Yolu Caddesi üzerinde saha gözlemleri yapılarak mevcut 14 olan durak sayısı 9’a indirildi ve mesafe standardize edildi.
.
15 araç ile 132 sefer yapması planlanan 18 hattı, pik saatlerde 8 ila 10 dakika aralıklarla hareket edecek. Günlük 27 bin kişilik ek kapasite sunacak olan hatta talep doğrultusunda araç ilavesi yapılacak.

Haberler kategorisinde bulunan Otobandan Metrobüse Ulaşım Sağlayacak 18 Hattı, Seferlerine Başladı sitemize 27 Şubat 2018 tarihinde eklenmiş ve 219 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :